Arctic Knights Alliance [aKa]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii

5 posters

Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii

Post  [aKa]FedaYkin Sun May 15, 2011 7:06 am

E pe romana, si stiu k aici trb in engleza, dar.. nu'mi pasa Tongue am scris in limba noastra "mama" k sa inteleaga oricare din voi.. Trb sa castigam postu asta. NEAPARAT ! Esste urmatorul pas pt a deveni Imperiu.

Cei care se ocupa cu statisticile (adik secretarul general si cei alesi de acesta) sunt cei care stabilesc, practic rankurile, evident sub ochii lui evill. Acum voi pune declaratia unuia dintre contra-candidatii deliei, dintrun clan a carui nume nu il pot da deoarece acest membru a tinut ca declaratia sa sa nu fie facuta publica: (TRADUSA DE MINE PT VOI Wink )

[tradusa]"Buna tuturor.. As dori sa incep sunandu-va de ce sa ma votati.. Eu sunt un om cinstit si patriot, iubesc clanul ^^^ (n'am voie sa zic Big Green ) si as face orice pentr el, iar aici asta cautati, nui asa? Oameni cinstiti si corecti.. Ei bine, lati gasit. Sunt vice presedintele clanului meu si daca nu ma credeti pe mine intrebatii pe ceilalti membrii si pe aliatii mei. Pot spune ca am ceva experienta in statistica, dealtfel cu asta ma ocup in clan, cu STATISTICA. Am avut grija ca acest clan sa castige nu mai putin de 13 razboaie si sa faca nu mai putin de 3 aliante, cu 2 sau hiar 3 clanuri intr'o singura alianta. Acum ca este prima sesiune de declaratii si nu am voie sa scriu prea multe, vreau doar sa va ganditi la ceea ce am facut eu (imi gasiti fisa in forumurile GR) si sa meditati la faptul ca aveti nevoie de un om cu atata experienta si cu atatea razboaie castigate. Va multumesc pt. atentie"

Asta e declaratia lui.. Oare noi vom avea una mai buna? DA< VOM AVEA Wink aceasta functie va fi a noastra, garantez, caci nu ma las pana nu facem rost de o fuctie incoducere, pe langa moduri.

Voi posta in curand declaratia celui de al doilea canditat, iar apoi pe a Deliei. Acum trebuie sa fim mai uniti ca oricand!

HAI AKA!!!


Last edited by [aKa]FedaYkin on Mon May 16, 2011 6:57 am; edited 1 time in total
[aKa]FedaYkin
[aKa]FedaYkin
General
General

Posts : 379
Points : 499
Join date : 2010-12-22
Age : 28
Location : Oradea

Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty Re: Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii

Post  [aKa]NoID Sun May 15, 2011 7:12 am

Da Feda ! HAI AKA! Acel om inteleg ca vrea doar sa castige dar nu stie cu cine are deaface , cu un clan care nu renunta usor de aceea putem face impreuna o declaratie mult mai buna. HAI AKA!
[aKa]NoID
[aKa]NoID
Sergeant
Sergeant

Posts : 91
Points : 88
Join date : 2011-04-14
Age : 25
Location : Horezu

Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty RE:

Post  [aKa]FedaYkin Sun May 15, 2011 7:20 am

[aKa]NoID wrote:Da Feda ! HAI AKA! Acel om inteleg ca vrea doar sa castige dar nu stie cu cine are deaface , cu un clan care nu renunta usor de aceea putem face impreuna o declaratie mult mai buna. HAI AKA!

Va fi greu pt ca de ex. clanul [Dark] de la AoE 2 e foarte poular, dar membrul din el care candideaza nu e suportat de multa lume.. dak ar fi fost dirk de ex. (care am auzit k sa retras) nu aveam sanse(nu suntem asa de vechi ca si ei, iar ei au multe aliante, unele rupte dar care mai functioneaza in mica masura) Oricum noi ne vom folosi de istoria noastra plina de apogeuri si dezastre, care l'a fermecat si pe Evill, de altfel Smile
[aKa]FedaYkin
[aKa]FedaYkin
General
General

Posts : 379
Points : 499
Join date : 2010-12-22
Age : 28
Location : Oradea

Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty Re: Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii

Post  [aKa]NoID Sun May 15, 2011 8:03 am

[aKa]FedaYkin wrote:
[aKa]NoID wrote:Da Feda ! HAI AKA! Acel om inteleg ca vrea doar sa castige dar nu stie cu cine are deaface , cu un clan care nu renunta usor de aceea putem face impreuna o declaratie mult mai buna. HAI AKA!

Va fi greu pt ca de ex. clanul [Dark] de la AoE 2 e foarte poular, dar membrul din el care candideaza nu e suportat de multa lume.. dak ar fi fost dirk de ex. (care am auzit k sa retras) nu aveam sanse(nu suntem asa de vechi ca si ei, iar ei au multe aliante, unele rupte dar care mai functioneaza in mica masura) Oricum noi ne vom folosi de istoria noastra plina de apogeuri si dezastre, care l'a fermecat si pe Evill, de altfel Smile
Da ! Ne vom folosi toate armele impotriva clanului cu care suntem in war@!
[aKa]NoID
[aKa]NoID
Sergeant
Sergeant

Posts : 91
Points : 88
Join date : 2011-04-14
Age : 25
Location : Horezu

Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty RE:

Post  [aKa]FedaYkin Mon May 16, 2011 6:53 am

[aKa]NoID wrote:
[aKa]FedaYkin wrote:
[aKa]NoID wrote:Da Feda ! HAI AKA! Acel om inteleg ca vrea doar sa castige dar nu stie cu cine are deaface , cu un clan care nu renunta usor de aceea putem face impreuna o declaratie mult mai buna. HAI AKA!

Va fi greu pt ca de ex. clanul [Dark] de la AoE 2 e foarte poular, dar membrul din el care candideaza nu e suportat de multa lume.. dak ar fi fost dirk de ex. (care am auzit k sa retras) nu aveam sanse(nu suntem asa de vechi ca si ei, iar ei au multe aliante, unele rupte dar care mai functioneaza in mica masura) Oricum noi ne vom folosi de istoria noastra plina de apogeuri si dezastre, care l'a fermecat si pe Evill, de altfel Smile
Da ! Ne vom folosi toate armele impotriva clanului cu care suntem in war@!

Nu suntem in war deala.. E un fel de war politic, numai pe perioada alegerilor.. Si sunt mai multe nu numa 1 deci suntem in war cu toti Big Green Da castigam noi, stai calm Wink
[aKa]FedaYkin
[aKa]FedaYkin
General
General

Posts : 379
Points : 499
Join date : 2010-12-22
Age : 28
Location : Oradea

Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty Re: Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii

Post  [aKa]NoID Mon May 16, 2011 7:03 am

[aKa]FedaYkin wrote:
[aKa]NoID wrote:
[aKa]FedaYkin wrote:
[aKa]NoID wrote:Da Feda ! HAI AKA! Acel om inteleg ca vrea doar sa castige dar nu stie cu cine are deaface , cu un clan care nu renunta usor de aceea putem face impreuna o declaratie mult mai buna. HAI AKA!

Va fi greu pt ca de ex. clanul [Dark] de la AoE 2 e foarte poular, dar membrul din el care candideaza nu e suportat de multa lume.. dak ar fi fost dirk de ex. (care am auzit k sa retras) nu aveam sanse(nu suntem asa de vechi ca si ei, iar ei au multe aliante, unele rupte dar care mai functioneaza in mica masura) Oricum noi ne vom folosi de istoria noastra plina de apogeuri si dezastre, care l'a fermecat si pe Evill, de altfel Smile
Da ! Ne vom folosi toate armele impotriva clanului cu care suntem in war@!

Nu suntem in war deala.. E un fel de war politic, numai pe perioada alegerilor.. Si sunt mai multe nu numa 1 deci suntem in war cu toti Big Green Da castigam noi, stai calm Wink
Ok daca zici u Tongue Wink
[aKa]NoID
[aKa]NoID
Sergeant
Sergeant

Posts : 91
Points : 88
Join date : 2011-04-14
Age : 25
Location : Horezu

Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty Re: Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii

Post  [aKa]Geo Thu May 26, 2011 12:25 am

k frate:) daca u zici ca,castigam asa se va intampla;) am incredere in uh delia si unk:) Hai aKa:)
[aKa]Geo
[aKa]Geo
Sergeant
Sergeant

Posts : 85
Points : 57
Join date : 2011-04-18
Age : 81
Location : Pitesti

Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty RE: Bla bla

Post  [aKa]Delia :x Thu May 26, 2011 7:03 am

Ma FedaYkina, ai zis k postezi discursu meu aici, ce mai tot astepti? Vrei sa il postez eu? :| k nici macar nu`l mai am, dupa ce ti l`am dat tie l`am sters :D :))
[aKa]Delia :x
[aKa]Delia :x
Colonel
Colonel

Posts : 129
Points : 129
Join date : 2011-02-01

http://aka-clan-gr.blogspot.com/

Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty Re: Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii

Post  [aKa]Geo Thu May 26, 2011 8:27 am

delia ia dami si me id tau si u frate feda;) il ast aici sau pe gr:)
[aKa]Geo
[aKa]Geo
Sergeant
Sergeant

Posts : 85
Points : 57
Join date : 2011-04-18
Age : 81
Location : Pitesti

Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty RE:

Post  [aKa]FedaYkin Thu May 26, 2011 9:05 am

[aKa]Tassa wrote:delia ia dami si me id tau si u frate feda;) il ast aici sau pe gr:)

Da pe al meu il ai frate :))) :P
[aKa]FedaYkin
[aKa]FedaYkin
General
General

Posts : 379
Points : 499
Join date : 2010-12-22
Age : 28
Location : Oradea

Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty RE:

Post  [aKa]FedaYkin Thu May 26, 2011 9:06 am

Dely, mi`e si frica sa zic dar... :D :)) creca nu mai am fisieru ala .txt unde am salvat discursu` :D (Sa vedeti ce o sa imi faca :)))) ) dar lasa k il gasesc eu, k lam pus parca pe cv CD sau stick :* :P
[aKa]FedaYkin
[aKa]FedaYkin
General
General

Posts : 379
Points : 499
Join date : 2010-12-22
Age : 28
Location : Oradea

Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty Re: Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii

Post  [aKa]Geo Thu May 26, 2011 11:40 am

feda am id tau=?Laughing mai intra si u pe mess si delia dami si me id tau ca vreau sa mai ajut si eo cu forumu asta;) ca nu mai am ocupati mai deloc si vreau sami gasesc Wink 2 3 ore pe zi sau chiar mai mult cat intru ajut forumu:) chiar daca am sau nam moderator nu ma intereseaza Smile doar sa am mana libera de la conducere:)vreau sa fac cv pt clan pe langa Wink ca ajut la meciuri si etc dar:) vreau sa ajut si cu forumul intrun fel sau altul am experienta la forumuri chiar ff mare:) Mz ast raspuns:) Smile doar de la unk feda si delia:)
[aKa]Geo
[aKa]Geo
Sergeant
Sergeant

Posts : 85
Points : 57
Join date : 2011-04-18
Age : 81
Location : Pitesti

Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty RE:

Post  [aKa]Delia :x Mon May 30, 2011 7:25 am

[aKa]Tassa wrote:feda am id tau=?:)) mai intra si u pe mess si delia dami si me id tau ca vreau sa mai ajut si eo cu forumu asta;) ca nu mai am ocupati mai deloc si vreau sami gasesc ;) 2 3 ore pe zi sau chiar mai mult cat intru ajut forumu:) chiar daca am sau nam moderator nu ma intereseaza :) doar sa am mana libera de la conducere:)vreau sa fac cv pt clan pe langa ;) ca ajut la meciuri si etc dar:) vreau sa ajut si cu forumul intrun fel sau altul am experienta la forumuri chiar ff mare:) Mz ast raspuns:) :) doar de la unk feda si delia:)

Tassadar ma impresionezi :)) rosesc ! :"> Nah, si ID-u meu il aveai dar.. nah` :)) esti bleg tass ! ;)) ID: delydeli95
O sa iti dam si tie ceva de faqt, stai calm. Poti ajuta la toururi

FedaYkino, fereasca`te Dumnezeu sa nu imi gasesti fisieru ala ! Atata iti zic ;;)
[aKa]Delia :x
[aKa]Delia :x
Colonel
Colonel

Posts : 129
Points : 129
Join date : 2011-02-01

http://aka-clan-gr.blogspot.com/

Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty RE:

Post  Guest Fri Jun 24, 2011 7:22 am

neinteresant Big Green Delia bafta si ai grija ce faci si mai intra si tu pe gr;) sa mai bv si eu cu tine:P

Guest
Guest


Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty Re: Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii

Post  Guest Fri Jun 24, 2011 7:26 am

tass da'ti delete la cont daca poti Laughing
scz de off:))

Guest
Guest


Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty Re: Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii

Post  [aKa]Geo Fri Jun 24, 2011 8:33 am

Smile dc sami dau ma dati uh:D
k delia mz
[aKa]Geo
[aKa]Geo
Sergeant
Sergeant

Posts : 85
Points : 57
Join date : 2011-04-18
Age : 81
Location : Pitesti

Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty Re: Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii

Post  Guest Fri Jun 24, 2011 8:40 am

n'am sa;ti fac pe plac..asa ca papa Laughing

Guest
Guest


Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty Re: Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii

Post  [aKa]qNpHard Fri Jun 24, 2011 9:22 pm

Delia.Te votez:)))

[aKa]qNpHard
Sub-Lieutenant
Sub-Lieutenant

Posts : 156
Points : 162
Join date : 2011-06-21

Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty Re: Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii

Post  [aKa]NoID Wed Oct 05, 2011 8:57 am

Mha da care e faza cu ''spamu''? blabla blabla blabla Nu ''conteste'' Jan plateste Exclamation Exclamation trezirea zid
[aKa]NoID
[aKa]NoID
Sergeant
Sergeant

Posts : 91
Points : 88
Join date : 2011-04-14
Age : 25
Location : Horezu

Back to top Go down

Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii Empty Re: Delia candideaza pentru postul de Secretar General al Statisticii

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum