Arctic Knights Alliance [aKa]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Outlast - Comentarii legate de aceasta competitie!

3 posters

Go down

Outlast - Comentarii legate de aceasta competitie! Empty Outlast - Comentarii legate de aceasta competitie!

Post  [aKa]Delia :x Thu Nov 17, 2011 7:55 am

Acesta este primul articol saptamanal. Astept commenturi, indiferent de natura lor ;x

http://zhydra.blogspot.com/2011/11/outlast-pierdere-de-timp-sau-competitie.html <<<< LINKUL - Dar stiu k voua, geniilor, va e lene sa dati un simplu click, asa ca (de data asta numai) am trecut postul meu aici. Cititi dragilor de aici, sa nu cumva sa vi se rupa degetul in timp ce faceti click pe blog Wink))) Dely takes care of u! Love <3


POSTUL:

Outlast - Pierdere de timp sau competitie interesanta/"challenging" ?

Da, ati vazut bine! Sunt doua posibilitati atunci cand vorbim despre "Outlastul" [aKa]. Pierdere de timp si interesant. Acum, bineinteles, eu comentez acest subiect si, prin urmare, imi voi exprima parerea Tongue .

Eu cred ca e interesant pe o parte si sec pe alta. De ce e interesant? Simplu: ideea in sine e chiar foarte buna. Te provoaca sa socializezi, sa inveti a face un "diplomacy" ;Wink si aliante puternice. Pe langa astea, te invata cum sa profiti de cei mai slabi de inger Laughing), sa`i folosesti pt. propriile scopuri, si anume victoria, indiferent cate inimi ranesti prin tradarea ta ;Wink Este sau nu este asa? ESTE ! <3. De asemenea, "votul" si "imunitatea" sunt doua lucruri care mie mi se par "perfecte impreuna". pana la urma, dak nu esti suficient de bun nu esti 100% eliminat. Daca ai o relatie buna cu ceilalti membri, ramai in joc indiferent cat de patetic si penibil faci probele Laughing Believe me, this is a GOOD IDEA! Wink

Ce e rau? Asta o sa o zic pe scurt, pentru ca asa am chef! E rau deoarece nu prea e multa lume. fara multa lume (de la 8-9 concurenti in sus) lucrurile devin cu adevarat interesante.

Da, asa e.. Sunt PENTRU outlast! Love

Pana saptamana viitoare, va las sa meditati la cele expuse mai sus ;x

I love u.... by Deliutsaa:x (a.k.a. zHydra)

Astept reply-uri!
[aKa]Delia :x
[aKa]Delia :x
Colonel
Colonel

Posts : 129
Points : 129
Join date : 2011-02-01

http://aka-clan-gr.blogspot.com/

Back to top Go down

Outlast - Comentarii legate de aceasta competitie! Empty RE:

Post  [aKa]FedaYkin Fri Nov 18, 2011 7:50 am

Nu'i rau Laughing ai "talent" la comentat Laughing :-"

Sunt curios de cine sau de ce o sa te mai iei data viitoare Laughing
[aKa]FedaYkin
[aKa]FedaYkin
General
General

Posts : 379
Points : 499
Join date : 2010-12-22
Age : 28
Location : Oradea

Back to top Go down

Outlast - Comentarii legate de aceasta competitie! Empty Re: Outlast - Comentarii legate de aceasta competitie!

Post  Guest Sat Nov 19, 2011 8:36 am

[aKa]FedaYkin wrote:Nu'i rau Laughing ai "talent" la comentat Laughing :-"

Sunt curios de cine sau de ce o sa te mai iei data viitoare Laughing

Idem cu feda:)) De unde ai luat asta de pe net:P si ai modificat textu' Laughing

Bravo pentru timpul pierdut Big Green yea

Guest
Guest


Back to top Go down

Outlast - Comentarii legate de aceasta competitie! Empty RE:

Post  [aKa]FedaYkin Sun Nov 27, 2011 7:18 am

[aka]YzY wrote:
[aKa]FedaYkin wrote:Nu'i rau Laughing ai "talent" la comentat Laughing :-"

Sunt curios de cine sau de ce o sa te mai iei data viitoare Laughing

Idem cu feda:)) De unde ai luat asta de pe net:P si ai modificat textu' Laughing

Bravo pentru timpul pierdut Big Green yea

Nu la luat de pe net se vede k e scris de ea, are acea esente de "delia" Laughing) Big Green
[aKa]FedaYkin
[aKa]FedaYkin
General
General

Posts : 379
Points : 499
Join date : 2010-12-22
Age : 28
Location : Oradea

Back to top Go down

Outlast - Comentarii legate de aceasta competitie! Empty Re: Outlast - Comentarii legate de aceasta competitie!

Post  [aKa]qNpHard Mon Nov 28, 2011 6:54 am

Feda tu stii care e macar esenta de ''Delia''? apropo,deja ai insultat-O zicand: ''delia'' cu D mic?Bai nemilosule!NeCaligraficule!UUUUUU.Apropo,Delya va vedea daca editezi ''d'' in ''D''.Esenta de ''Delia'' este cv copiat numai ca zice 2 chestii care schimba tot sensul de esenta.UUUUU FEDA URATULE!!!!!NECALIGRAFICULE!MINCINOSU'!!!

PS:Cum am zis,NU MERGE EDIT!!!

[aKa]qNpHard
Sub-Lieutenant
Sub-Lieutenant

Posts : 156
Points : 162
Join date : 2011-06-21

Back to top Go down

Outlast - Comentarii legate de aceasta competitie! Empty RE:

Post  [aKa]FedaYkin Tue Nov 29, 2011 1:52 am

[aKa]qNpHard wrote:Feda tu stii care e macar esenta de ''Delia''? apropo,deja ai insultat-O zicand: ''delia'' cu D mic?Bai nemilosule!NeCaligraficule!UUUUUU.Apropo,Delya va vedea daca editezi ''d'' in ''D''.Esenta de ''Delia'' este cv copiat numai ca zice 2 chestii care schimba tot sensul de esenta.UUUUU FEDA URATULE!!!!!NECALIGRAFICULE!MINCINOSU'!!!

PS:Cum am zis,NU MERGE EDIT!!!

Bai Fluffy, vezi cum vorbesti cu mne CLAR? Eo st bossu aici nu u!!!

PS: Delia, fa tu dreptate in cazu` asta!
[aKa]FedaYkin
[aKa]FedaYkin
General
General

Posts : 379
Points : 499
Join date : 2010-12-22
Age : 28
Location : Oradea

Back to top Go down

Outlast - Comentarii legate de aceasta competitie! Empty RE:

Post  [aKa]Delia :x Wed Nov 30, 2011 10:49 pm

[aKa]FedaYkin wrote:
[aKa]qNpHard wrote:Feda tu stii care e macar esenta de ''Delia''? apropo,deja ai insultat-O zicand: ''delia'' cu D mic?Bai nemilosule!NeCaligraficule!UUUUUU.Apropo,Delya va vedea daca editezi ''d'' in ''D''.Esenta de ''Delia'' este cv copiat numai ca zice 2 chestii care schimba tot sensul de esenta.UUUUU FEDA URATULE!!!!!NECALIGRAFICULE!MINCINOSU'!!!

PS:Cum am zis,NU MERGE EDIT!!!

Bai Fluffy, vezi cum vorbesti cu mne CLAR? Eo st bossu aici nu u!!!

PS: Delia, fa tu dreptate in cazu` asta!

O sa fac dreptate..

TOTI GRESITI, NUMA EU AM DREPTATE! Laughing)))
[aKa]Delia :x
[aKa]Delia :x
Colonel
Colonel

Posts : 129
Points : 129
Join date : 2011-02-01

http://aka-clan-gr.blogspot.com/

Back to top Go down

Outlast - Comentarii legate de aceasta competitie! Empty Re: Outlast - Comentarii legate de aceasta competitie!

Post  [aKa]qNpHard Thu Dec 01, 2011 1:56 am

cum ai putut?nu delya e sefa? UUUUU

[aKa]qNpHard
Sub-Lieutenant
Sub-Lieutenant

Posts : 156
Points : 162
Join date : 2011-06-21

Back to top Go down

Outlast - Comentarii legate de aceasta competitie! Empty Re: Outlast - Comentarii legate de aceasta competitie!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum