Arctic Knights Alliance [aKa]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feda si Hard - Ce cred eu despre cei 2?

3 posters

Go down

Feda si Hard - Ce cred eu despre cei 2? Empty Feda si Hard - Ce cred eu despre cei 2?

Post  [aKa]Delia :x Thu Dec 08, 2011 7:52 am

http://zhydra.blogspot.com/

Linku! cititi'l si dati si cv commenturi, atat aici cat si acolo.. Faceti asta ptr mine Love Laughing
[aKa]Delia :x
[aKa]Delia :x
Colonel
Colonel

Posts : 129
Points : 129
Join date : 2011-02-01

http://aka-clan-gr.blogspot.com/

Back to top Go down

Feda si Hard - Ce cred eu despre cei 2? Empty RE:

Post  [aKa]FedaYkin Fri Dec 09, 2011 6:29 am

[aKa]Delia Love wrote:http://zhydra.blogspot.com/

Linku! cititi'l si dati si cv commenturi, atat aici cat si acolo.. Faceti asta ptr mine Love Laughing

Lol, ne'ai nenorocit cu caracterizarea asta Laughing) da oricum ai spus lucruri adevarate (mai ales despre hard Laughing) )

Gj dely :*

Btw, daca ne rogi asa frumos, o sa facem si noi un articol despre tn >Smile Laughing Tongue
[aKa]FedaYkin
[aKa]FedaYkin
General
General

Posts : 379
Points : 499
Join date : 2010-12-22
Age : 28
Location : Oradea

Back to top Go down

Feda si Hard - Ce cred eu despre cei 2? Empty Re: Feda si Hard - Ce cred eu despre cei 2?

Post  [aKa]qNpHard Fri Dec 09, 2011 7:11 am

Acea ''tradare'' a fost o miscare strategica si necesara,pentru a nu ma vota tu data viitoare..pacat ca am uitat ca NoId se ia dupa cine ii zice primu.. Laughing Laughing
Ca sa revin la subiect,la topic descriere ai avut dreptate:''asta sigur o sa va intereseze'' Laughing
Apropo,Feda odata sa suparat,si iam dat block sa se calmeze dar lam enervat mai tare deci nu mereu se calmeaza rapid Wink Laughing

[aKa]qNpHard
Sub-Lieutenant
Sub-Lieutenant

Posts : 156
Points : 162
Join date : 2011-06-21

Back to top Go down

Feda si Hard - Ce cred eu despre cei 2? Empty RE:

Post  [aKa]FedaYkin Fri Dec 09, 2011 7:39 am

[aKa]qNpHard wrote:Acea ''tradare'' a fost o miscare strategica si necesara,pentru a nu ma vota tu data viitoare..pacat ca am uitat ca NoId se ia dupa cine ii zice primu.. Laughing Laughing
Ca sa revin la subiect,la topic descriere ai avut dreptate:''asta sigur o sa va intereseze'' Laughing
Apropo,Feda odata sa suparat,si iam dat block sa se calmeze dar lam enervat mai tare deci nu mereu se calmeaza rapid Wink Laughing

Mai schimba faza cu "miscarea strategica" .. E o prostie Laughing eu ti'am zis cum trebuia procedat in cazu ala.. Nu sa te arunci singur in *** cum ai facut tu Laughing

Si legat de aia cu blocku.. Mia trecut repede ma, dupa ce ai scos blocku eram deja vesel ca in vacante Laughing Tongue

EDIT: Stiu k nu e topicul bun, dar tre sa va zic k m'am apucat de Red Alert 1 Laughing eu va propun sa il luati e foarte usor de invatat. (l'am luat acum 2 ore, am jucat direct online 3 meciuri. In al treilea meu meci am castigat un 1v1.. Deci.. =))) nu e greu deloc).
[aKa]FedaYkin
[aKa]FedaYkin
General
General

Posts : 379
Points : 499
Join date : 2010-12-22
Age : 28
Location : Oradea

Back to top Go down

Feda si Hard - Ce cred eu despre cei 2? Empty Re: Feda si Hard - Ce cred eu despre cei 2?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum