Arctic Knights Alliance [aKa]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Troubleshoot - Ghost Town 2 error/crush

2 posters

Go down

Troubleshoot - Ghost Town 2 error/crush Empty Troubleshoot - Ghost Town 2 error/crush

Post  [aKa]FedaYkin Thu Aug 25, 2011 11:29 pm

dupa cum probabil cam toti stiti, pe Ghost Town 2 deseori intalnim o eroare la incarcare. Ei bine, incepand chiar cu versiunea 1.2 BETA, care se gaseste pe forum, in sectiunea "downloads", aceasta eroare a fost fixata. Ceva similar avea si Toys in the hood 1, dar acea eroare era intalnita mai rar. Cum am mai spus, aceste erori au fost fixate!
[aKa]FedaYkin
[aKa]FedaYkin
General
General

Posts : 379
Points : 499
Join date : 2010-12-22
Age : 28
Location : Oradea

Back to top Go down

Troubleshoot - Ghost Town 2 error/crush Empty Re: Troubleshoot - Ghost Town 2 error/crush

Post  Guest Sat Sep 17, 2011 9:10 pm

[aKa]FedaYkin wrote:dupa cum probabil cam toti stiti, pe Ghost Town 2 deseori intalnim o eroare la incarcare. Ei bine, incepand chiar cu versiunea 1.2 BETA, care se gaseste pe forum, in sectiunea "downloads", aceasta eroare a fost fixata. Ceva similar avea si Toys in the hood 1, dar acea eroare era intalnita mai rar. Cum am mai spus, aceste erori au fost fixate!
ooo E bn Laughing

Guest
Guest


Back to top Go down

Troubleshoot - Ghost Town 2 error/crush Empty Re: Troubleshoot - Ghost Town 2 error/crush

Post  [aKa]NoID Wed Oct 05, 2011 8:40 am

Dap! Mult mai bn! bravo merci Damn error's... zid help
[aKa]NoID
[aKa]NoID
Sergeant
Sergeant

Posts : 91
Points : 88
Join date : 2011-04-14
Age : 25
Location : Horezu

Back to top Go down

Troubleshoot - Ghost Town 2 error/crush Empty Re: Troubleshoot - Ghost Town 2 error/crush

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum